SCHOOL FEE DONATION Cover Image
SCHOOL FEE DONATION Profile Picture
SCHOOL FEE DONATION
@Manyagabriel
13 people like this
+225768228976

Fungua donation page kwenye link hii https://www.jamiihuru.com/create_funding

Hapa ndipo watu wa nchi mbali mbali wanapoweza kukuchangia
www.jamiihuru.com

Hapa ndipo watu wa nchi mbali mbali wanapoweza kukuchangia

Like
About

Hello,my name is Gabriel Abel,I studying at College of business education-mbeya campus Tanzania, I'm ophan after my father had passed away in 2005 followed by mother who passed away 2016 and I didn't give up till now,but I didn't get support from other relatives,so I beg you some donation to fulfill my ambition,now I have to pay 600k Tsh,I request you to send me even one dollar it'll help me.thank you for your cooperation.
God bless you.

ADVERTISEMENT
------------------------- Asante kwa kutembelea mtandao huu

Tunaomba msada wako kushare mtandao huu